Slide nut
Type CL20SN M4 ZL
|Item no. 1147008
|EAN 4012196488636




Item no. / Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Slide nut for use with CL2008 profile rail
Technical data
Dimensions
| Length | 17 mm |
|---|---|
| Width | 10,5 mm |
| Height | 4 mm |
Technical data
| Thread metric | 4 |
|---|---|
| Vida dişi | M4 |
| With spring | hayır |
| Boyut | M4 |
| Surface | Zinc slat |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0007 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Item no.
CL20SN M4 ZL
17
10,5
4
M4
1147008
CL20SN M5 ZL
17
10,5
4
M5
1147012
CL20SN M6 ZL
17
10,5
4
M6
1147016
Vida dişi
CL20SN M4 ZL
Item no.
1147008
Length
17
Width
10,5
Height
4
Vida dişi
M4
CL20SN M5 ZL
Item no.
1147012
Length
17
Width
10,5
Height
4
Vida dişi
M5
CL20SN M6 ZL
Item no.
1147016
Length
17
Width
10,5
Height
4
Vida dişi
M6


