Slide nut
Type CL27SN M4 ZL
|Item no. 1147020
|EAN 4012196488667



Item no. / Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Slide nut for use with CL2712 profile rail
Technical data
Dimensions
| Length | 21 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 2,5 mm |
Technical data
| Thread metric | 4 |
|---|---|
| Vida dişi | M4 |
| With spring | hayır |
| Boyut | M4 |
| Surface | Zinc slat |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0081 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Item no.
CL27SN M4 ZL
21
10
2,5
M4
1147020
CL27SN M5 ZL
24,5
13
4
M5
1147024
CL27SN M6 ZL
24,5
13
4
M6
1147028
CL27SN M8 ZL
24,5
13
4
M8
1147032
Length
Width
Height
Vida dişi
CL27SN M4 ZL
Item no.
1147020
Length
21
Width
10
Height
2,5
Vida dişi
M4
CL27SN M5 ZL
Item no.
1147024
Length
24,5
Width
13
Height
4
Vida dişi
M5
CL27SN M6 ZL
Item no.
1147028
Length
24,5
Width
13
Height
4
Vida dişi
M6
CL27SN M8 ZL
Item no.
1147032
Length
24,5
Width
13
Height
4
Vida dişi
M8

