Slide nut A4
Type MS40SN M10 A4
|Item no. 1147134
|EAN 4012196489459



Item no. / Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Slide nut for use with MS4022 profile rail.
Technical data
Dimensions
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 17 mm |
| Height | 10 mm |
| Dimension L | 30 mm |
| Dimension B | 17 mm |
| Dimension H | 10 mm |
Technical data
| Thread metric | 10 |
|---|---|
| Vida dişi | M10 |
| With spring | hayır |
| Boyut | M10 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1458 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Item no.
MS40SN M6 A4
35
17
10
M6
1147126
MS40SN M8 A4
35
17
10
M8
1147130
MS40SN M10 A4
35
17
10
M10
1147134
MS40SN M12 A4
35
17
11,5
M12
1147138
Height
Vida dişi
MS40SN M6 A4
Item no.
1147126
Length
35
Width
17
Height
10
Vida dişi
M6
MS40SN M8 A4
Item no.
1147130
Length
35
Width
17
Height
10
Vida dişi
M8
MS40SN M10 A4
Item no.
1147134
Length
35
Width
17
Height
10
Vida dişi
M10
MS40SN M12 A4
Item no.
1147138
Length
35
Width
17
Height
11,5
Vida dişi
M12

