Slide nut A4
Type MS50SN M6 A4
|Item no. 1147172
|EAN 4012196489657



Item no. / Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Slide nut for use with MS5030 profile rail
Technical data
Dimensions
| Length | 43 mm |
|---|---|
| Width | 21 mm |
| Height | 12 mm |
Technical data
| Thread metric | 6 |
|---|---|
| Vida dişi | M6 |
| With spring | hayır |
| Boyut | M6 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3216 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Item no.
MS50SN M6 A4
43
21
12
M6
1147172
MS50SN M8 A4
43
21
12
M8
1147186
MS50SN M10 A4
43
21
12
M10
1147190
MS50SN M12 A4
43
21
12
M12
1147194
Vida dişi
MS50SN M6 A4
Item no.
1147172
Length
43
Width
21
Height
12
Vida dişi
M6
MS50SN M8 A4
Item no.
1147186
Length
43
Width
21
Height
12
Vida dişi
M8
MS50SN M10 A4
Item no.
1147190
Length
43
Width
21
Height
12
Vida dişi
M10
MS50SN M12 A4
Item no.
1147194
Length
43
Width
21
Height
12
Vida dişi
M12

