Slide nut ZL
Type ACMSN M8 ZL
|Item no. 1147060
|EAN 4012196488827



Item no. / Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Slide nut for use with CM3015, CM3518 and AM3518 profile rails.
Slide nut for use with C30 profile rungs.
Slide nut for use with C30 profile rungs.
Technical data
Dimensions
| Length | 26 mm |
|---|---|
| Width | 16,5 mm |
| Height | 5 mm |
| Dimension L | 26 mm |
| Dimension B | 16,5 mm |
| Dimension H | 5 mm |
Technical data
| Thread metric | 8 |
|---|---|
| Vida dişi | M8 |
| With spring | hayır |
| Boyut | M8 |
| Surface | Zinc slat |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0332 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Vida dişi
Item no.
ACMSN M6 ZL
26
16,5
4
M6
1147056
ACMSN M8 ZL
26
16,5
5
M8
1147060
ACMSN M10 ZL
26
16,5
6
M10
1147064
Height
Vida dişi
ACMSN M6 ZL
Item no.
1147056
Length
26
Width
16,5
Height
4
Vida dişi
M6
ACMSN M8 ZL
Item no.
1147060
Length
26
Width
16,5
Height
5
Vida dişi
M8
ACMSN M10 ZL
Item no.
1147064
Length
26
Width
16,5
Height
6
Vida dişi
M10


