Slotted steel strap in strips FT
Type OSS 20x3 3M FT
|Item no. 1465767
|EAN 4012195137597



Item no. / Type
Length
Hole size
Ölçü
Smallest selling unit: 60 m
60m
m
Description
Çubuk şeklinde delikli yarıklı profil.
Uzunluk: 3000 mm.
Uzunluk: 3000 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Dimension d | 6,5 mm |
| Dimension t | 3 mm |
| Dimension b | 20 mm |
| Dimension e | 40 mm |
Technical data
| Hole size | 6,5 x 40 |
|---|---|
| Ölçü | 20 x 3 |
| Demet başına | 60 |
| Boyut | 20x3x3000mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,0314 kg CO2e / 1 Metre |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Hole size
Ölçü
Item no.
OSS 20x3 3M FT
3000
6,5 x 40
20 x 3
1465767
OSS 30x3 3M FT
3000
8,5 x 70
30 x 3
1465805
OSS 40x4 3M FT
3000
8,5 x 70
40 x 4
1465821
Hole size
Ölçü
OSS 20x3 3M FT
Item no.
1465767
Length
3000
Hole size
6,5 x 40
Ölçü
20 x 3
OSS 30x3 3M FT
Item no.
1465805
Length
3000
Hole size
8,5 x 70
Ölçü
30 x 3
OSS 40x4 3M FT
Item no.
1465821
Length
3000
Hole size
8,5 x 70
Ölçü
40 x 4

