SOM clip, single
Type 3079 LGR
|Item no. 2124149
|EAN 4012195196570



Item no. / Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Plastik vidalı, bu nedenle paslanmaz, ağaç vidaları veya 5 mm çakmalı dübel aracılığıyla tespit edebilmek için uzun deliğe sahiptir.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 31 mm |
|---|---|
| Dimension H1 | 10,5 mm |
| Dimension b | 12 mm |
| Dimension H2 | 20 mm |
| Dimension H3 | 29 mm |
| Dimension d min. | 5 mm |
| Dimension b1 | 4,2 mm |
| Dimension d max. | 13 mm |
| Dimension b2 | 5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| UV-resistant | hayır |
| Plastic-covered | hayır |
| Suitable in fire protection area | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Vida | M5 x 14 |
| Version for | kapalı |
| Fastening type | Vida deliği |
| Clamping range D, min. | 5 mm |
| Clamping range D, max. | 14 mm |
| Boyut | 5-13mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0207 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Colour
Item no.
3079 LGR
5
14
Light grey; RAL 7035
2124149
3080 LGR
6
17
Light grey; RAL 7035
2124173
3081 LGR
15
25
Light grey; RAL 7035
2124254
3082 LGR
22
34
Light grey; RAL 7035
2124343
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
3079 LGR
Item no.
2124149
Clamping range D, min.
5
Clamping range D, max.
14
Colour
Light grey; RAL 7035
3080 LGR
Item no.
2124173
Clamping range D, min.
6
Clamping range D, max.
17
Colour
Light grey; RAL 7035
3081 LGR
Item no.
2124254
Clamping range D, min.
15
Clamping range D, max.
25
Colour
Light grey; RAL 7035
3082 LGR
Item no.
2124343
Clamping range D, min.
22
Clamping range D, max.
34
Colour
Light grey; RAL 7035
