Spacer
Type 2033 D 15x3 G
|Item no. 2205097
|EAN 4012195044970




Item no. / Type
2205097 / 2033 D 15x3 G
Dimension h
3 mm
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Daha kalın kablolarda kablo kroşelerinin bağlantı yüksekliğini 10 mm'den 13 mm'ye yükseltmek için kullanılır.
Technical data
Technical data
| Material thickness | 3 mm |
|---|---|
| Diameter | 15 mm |
| Halojen İçermez | hayır |
| Hardened | hayır |
| Inner diameter | 6,4 mm |
| External diameter | 15 mm |
| Faceted | hayır |
| Boyut | Ø15mmx3mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
| Accessories | yes |
| Spare part | no |
Dimensions
| Dimension d | 6,4 mm |
|---|---|
| Dimension d min. | 15 mm |
| Dimension h | 3 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0083 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension h
Item no.
2033 D 15x3 G
3
2205097
2033 D 15x3 G
Item no.
2205097
Dimension h
3



