Spacer
Type 2033 D 25x19
|Item no. 2205092
|EAN 4012195211457



Item no. / Type
2205092 / 2033 D 25x19
Dimension h
4 mm
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Daha kalın kablolarda mandal kablo tutucularının bağlantı yüksekliğini 9 mm'den 13 mm'ye yükseltmek için, darbeye dayanıklı polistrol.
Technical data
Technical data
| Material thickness | 4 mm |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | hayır |
| Inner diameter | 7 mm |
| Faceted | hayır |
| Boyut | 25,5x19x4mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Accessories | yes |
| Spare part | no |
Dimensions
| Dimension h | 4 mm |
|---|
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0076 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension h
Item no.
2033 D 25x19
4
2205092
2033 D 25x19
Item no.
2205092
Dimension h
4

