Spacer sleeve
Type 965 M6X20 G
|Item no. 3415031
|EAN 4012195303558



Item no. / Type
Length
Vida dişi
WAF
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Komple iç dişli.
Technical data
Dimensions
| Length | 20 mm |
|---|---|
| Dimension L | 20 mm |
| Dimension 1, metric | 6 |
| Dimension 2, metric | 6 |
Technical data
| Vida dişi | M6 |
|---|---|
| Continuous thread | evet |
| Hexagonal | evet |
| WAF | 10 |
| Shape | Hexagonal |
| Boyut | M6x20mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Die-cast zinc |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0438 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Vida dişi
WAF
Item no.
965 M6X20 G
20
M6
10
3415031
965 M6X25 G
25
M6
10
3415066
965 M6X30 G
30
M6
10
3415082
965 M6X40 G
40
M6
10
3415104
965 M6X50 G
50
M6
10
3415120
965 M8X30 G
30
M8
13
3415163
Length
Vida dişi
WAF
965 M6X20 G
Item no.
3415031
Length
20
Vida dişi
M6
WAF
10
965 M6X25 G
Item no.
3415066
Length
25
Vida dişi
M6
WAF
10
965 M6X30 G
Item no.
3415082
Length
30
Vida dişi
M6
WAF
10
965 M6X40 G
Item no.
3415104
Length
40
Vida dişi
M6
WAF
10
965 M6X50 G
Item no.
3415120
Length
50
Vida dişi
M6
WAF
10
965 M8X30 G
Item no.
3415163
Length
30
Vida dişi
M8
WAF
13
