Sprint screw, with Philips screw
Type 4758 3.5x20
|Item no. 3195015
|EAN 4012195274810



Item no. / Type
Dimension L
Head diameter
Dimension D
Smallest selling unit: 200 piece
200piece
piece
Description
Sertleştirilmiş çelik, elektro galvaniz kaplama ve sarı kaplama, politetrafloretilen kaplama, düz yarık ve yıldız vida başı kombineli Panhead (Ø 6 mm Yıldız Gr. 3 haricinde Yıldız Gr. 2).
SPRINT vidaların kullanılması durumunda, geleneksel vidalar ile vidalama süreleri açısından karşılaştırıldığında daha kısa süreler elde edilmektedir. Görünür bu önemli avantajı, birinci vida dişine sahip vida ucunun, 2'nci vida dişine kılavuzluk etmesi sağlamaktadır. Kullanım alanları: Ahşap, sunta, Rigips alçı plakaları, plastik dübel.
SPRINT vidaların kullanılması durumunda, geleneksel vidalar ile vidalama süreleri açısından karşılaştırıldığında daha kısa süreler elde edilmektedir. Görünür bu önemli avantajı, birinci vida dişine sahip vida ucunun, 2'nci vida dişine kılavuzluk etmesi sağlamaktadır. Kullanım alanları: Ahşap, sunta, Rigips alçı plakaları, plastik dübel.
Technical data
Dimensions
| Length | 20 mm |
|---|---|
| Dimension L | 20 mm |
| Dimension D | 3,5 mm |
Technical data
| Hardened | evet |
|---|---|
| Two-compartment | evet |
| Screw system | Combination slot |
| Head shape | Panhead |
| Kalınlık | 3,5 mm |
| Head diameter | 6,5 mm |
| Boyut | 3,5x20mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Head shape
Head diameter
Dimension D
Item no.
4758 3.5x20
20
Panhead
6,5
3,5
3195015
4758 3.5x25
25
Panhead
6,5
3,5
3195023
4758 3.5x30
30
Panhead
6,5
3,5
3195031
4758 3.5x40
40
Panhead
6,5
3,5
3195066
4758 3.5x45
45
Panhead
6,5
3,5
3195074
4758 3.5x50
50
Panhead
6,5
3,5
3195082
4758 4.5x25
25
Panhead
8,2
4,5
3195422
4758 5.0x45
45
Panhead
9,5
5
3195678
Dimension L
Head diameter
Dimension D
4758 3.5x20
Item no.
3195015
Dimension L
20
Head shape
Panhead
Head diameter
6,5
Dimension D
3,5
4758 3.5x25
Item no.
3195023
Dimension L
25
Head shape
Panhead
Head diameter
6,5
Dimension D
3,5
4758 3.5x30
Item no.
3195031
Dimension L
30
Head shape
Panhead
Head diameter
6,5
Dimension D
3,5
4758 3.5x40
Item no.
3195066
Dimension L
40
Head shape
Panhead
Head diameter
6,5
Dimension D
3,5
4758 3.5x45
Item no.
3195074
Dimension L
45
Head shape
Panhead
Head diameter
6,5
Dimension D
3,5
4758 3.5x50
Item no.
3195082
Dimension L
50
Head shape
Panhead
Head diameter
6,5
Dimension D
3,5
4758 4.5x25
Item no.
3195422
Dimension L
25
Head shape
Panhead
Head diameter
8,2
Dimension D
4,5
4758 5.0x45
Item no.
3195678
Dimension L
45
Head shape
Panhead
Head diameter
9,5
Dimension D
5
