Sprung cover, 60 mm
Type UG 60 FD
|Item no. 2003223
|EAN 4012195024194



Item no. / Type
2003223 / UG 60 FD
This item is a discontinued product!
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Merkezine elastik gergi yayı tutturulmuş yaylı kapak, 60 mm çapındaki kutular için, kapak kenarı kaplama üstünde, yüzeyi perdahlı.
Technical data
Dimensions
| Height | 1 mm |
|---|
Technical data
| Diameter | 60 mm |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Sealable | hayır |
| With bolts | hayır |
| Fastening type | Yaylı kapak |
| Shape | yuvarlak |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | Ø70mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | White |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
UG 60 FD
2003223
UG 60 FD
Item no.
2003223

