Sprung cover, 80 mm
Type UV 80 FD
|Item no. 2004634
|EAN 4012195291909




Item no. / Type
2004634 / UV 80 FD
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Her türlü duvarda kullanılması için ideal sistem. Ürünler, en güncel teknik bilgiler doğrultusunda geliştirilmiştir ve birbirleriyle mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Uygulamalardaki tüm talepleri yerine getirmektedirler ve böylece en kısa zamanda kusursuz tesisat oluşturma işlemlerini mümkün kılmaktadırlar. Bu sistem, birçok aksesuarı kapsamaktadır ve bütün kullanım alanlarında uygulanabilmektedir.
Technical data
Dimensions
| Height | 1 mm |
|---|
Technical data
| Diameter | 80 mm |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Sealable | hayır |
| With bolts | hayır |
| Fastening type | Yaylı kapak |
| Shape | yuvarlak |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 750°C |
| Boyut | Ø95mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | White |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0415 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
UV 80 FD
2004634
UV 80 FD
Item no.
2004634


