Steel nail
Type 362 16 BK
|Item no. 3353168
|EAN 4012195291374




Item no. / Type
Length
Boşluk çapı
Smallest selling unit: 1000 piece
1000piece
piece
Description
Sertleştirilmiş çelik, tempere edilmiş, bombe başlı.
Technical data
Dimensions
| Length | 16 mm |
|---|---|
| Dimension L | 16 mm |
| Dimension d | 2 mm |
Technical data
| Hardened | evet |
|---|---|
| Screw nail version | hayır |
| Version for | Nail |
| Head shape | Rounded head |
| Boşluk çapı | 2 mm |
| Boyut | 2x16mm |
| Surface | Bright |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Boşluk çapı
Item no.
362 16 BK
16
2
3353168
362 18 BK
18
2
3353184
362 23 BK
23
2
3353230
362 30 BK
30
2
3353303
362 40 BK
40
2
3353400
362 50 BK
50
2
3353508
362 60 BK
60
2
3353605
Length
362 16 BK
Item no.
3353168
Length
16
Boşluk çapı
2
362 18 BK
Item no.
3353184
Length
18
Boşluk çapı
2
362 23 BK
Item no.
3353230
Length
23
Boşluk çapı
2
362 30 BK
Item no.
3353303
Length
30
Boşluk çapı
2
362 40 BK
Item no.
3353400
Length
40
Boşluk çapı
2
362 50 BK
Item no.
3353508
Length
50
Boşluk çapı
2
362 60 BK
Item no.
3353605
Length
60
Boşluk çapı
2

