Steel wall hook
Type 716 3X50 BK
|Item no. 3347052
|EAN 4012195289272




Item no. / Type
Length
Boşluk çapı
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Çelik, parlak (St), sertleştirilmiş, tempere edilmiş, dört köşe çelikten.
Technical data
Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Dimension L | 50 mm |
| Dimension d | 3 mm |
| Dimension B | 18 mm |
Technical data
| Hardened | evet |
|---|---|
| Boşluk çapı | 3 mm |
| Boyut | 3x50mm |
| Surface | Bright |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Boşluk çapı
Item no.
716 3X50 BK
50
3
3347052
716 3X60 BK
60
3
3347060
716 3X70 BK
70
3
3347079
Length
716 3X50 BK
Item no.
3347052
Length
50
Boşluk çapı
3
716 3X60 BK
Item no.
3347060
Length
60
Boşluk çapı
3
716 3X70 BK
Item no.
3347079
Length
70
Boşluk çapı
3

