Straight connector 50 DD
Type VF AZK 50 DD
|Item no. 6066623
|EAN 4012196046089



Item no. / Type
6066623 / VF AZK 50 DD
Width
45 mm
Height
45 mm
Plate thickness
1,5 mm
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Straight connector for connection of luminaire support channels and AZ channels.
Technical data
Dimensions
| Width | 45 mm |
|---|---|
| Height | 45 mm |
Technical data
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
|---|---|
| Plate thickness | 1,5 mm |
| Kafes kablo kanalı için uygun | no |
| Kablo merdiveni için uygun | no |
| Kablo kanalı için uygun | no |
| Adjustable connector, horizontal | no |
| Articulated connector, vertical | no |
| Ölçü | 45x45x220 |
| Suitable for cable tray system height | 45 mm |
| Version for | Straight connector |
| Connection type | Screw connector |
| Boyut | 45x45x220 |
| Surface | Strip galvanised zinc/aluminium, Double Dip |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,9451 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Height
Plate thickness
Item no.
VF AZK 50 DD
45
45
1,5
6066623
VF AZK 50 DD
Item no.
6066623
Width
45
Height
45
Plate thickness
1,5


