Straight connector for TP support profile
Type LV 45 DD
|Item no. 5901210
|EAN 4012197376376



Item no. / Type
5901210 / LV 45 DD
Smallest selling unit: 20 piece
20piece
piece
Description
Straight connector for TP support profiles. Can be screwed on with Torx 30 spanner.
Technical data
Dimensions
| Width | 150 mm |
|---|---|
| Height | 41 mm |
Technical data
| Ayarlanabilir | hayır |
|---|---|
| Depth | 71 mm |
| Boyut | 40x69x150 |
| Surface | Strip galvanised zinc/aluminium, Double Dip |
| Material | Steel |
| Colour | Çinko grisi |
| Photovoltaic connection and fastening element version | Straight connector |
| For frame height min. | 0 mm |
| For frame height max. | 0 mm |
| With module earthing | hayır |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,4424 kg CO2e / 1 Adet |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (5)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
LV 45 DD
5901210
LV 45 DD
Item no.
5901210




