Strip steel crimp
Type 366 35
|Item no. 5059356
|EAN 4012195388876



Item no. / Type
Dimension L
Uyumluluk
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
• For the mounting and fixing of flat conductors
• Fit: FL 30
• Fit: FL 30
Technical data
Dimensions
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Dimension L | 35 mm |
Technical data
| Ayırma plakası | no |
|---|---|
| Uyumluluk | max. FL30 mm |
| Boyut | 30mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0373 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Uyumluluk
Item no.
366 35
35
max. FL30
5059356
366 50
50
max. FL30
5059496
Dimension L
366 35
Item no.
5059356
Dimension L
35
Uyumluluk
max. FL30
366 50
Item no.
5059496
Dimension L
50
Uyumluluk
max. FL30


