Suspension chain
Type K-C30 G
|Item no. 1488201
|EAN 4012195151210



Item no. / Type
1488201 / K-C30 G
Material thickness
3 mm
Smallest selling unit: 25 m
25m
m
Description
Yapı parçaları veya aydınlatmayı asmak için.
Technical data
Dimensions
| Width | 11,2 mm |
|---|---|
| Dimension L | 25000 mm |
Technical data
| Material thickness | 3 mm |
|---|---|
| Kırılma yükü | 0,7 kN |
| Version for | Baklalı zincir |
| Boyut | 25x5,2mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Material thickness
Item no.
K-C30 G
3
1488201
K-C30 G
Item no.
1488201
Material thickness
3

