T piece 110 FS
Type LT 1120 R3 FS
|Item no. 6225290
|EAN 4012196444298



Item no. / Type
Width
Yan parça kalınlığı
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
T piece, horizontal, with welded rung for all cable ladder types of 110 mm side height.
Connectors should be ordered separately and in the appropriate quantity.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Height | 110 mm |
| Dimension B | 200 mm |
| Dimension R | 300 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Connector version | Without connectors |
| Wide-span version | no |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Version of the rungs | Profile unperforated |
| Side rail version | Flat profile |
| Type | Exit symmetrical |
| Yan parça kalınlığı | 1,5 mm |
| Boyut | 110x200 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 16,427 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Yan parça kalınlığı
Item no.
LT 1120 R3 FS
200
1,5
6225290
LT 1130 R3 FS
300
1,5
6225292
LT 1140 R3 FS
400
1,5
6225294
LT 1150 R3 FS
500
1,5
6225296
LT 1160 R3 FS
600
1,5
6225298
Width
LT 1120 R3 FS
Item no.
6225290
Width
200
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 1130 R3 FS
Item no.
6225292
Width
300
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 1140 R3 FS
Item no.
6225294
Width
400
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 1150 R3 FS
Item no.
6225296
Width
500
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 1160 R3 FS
Item no.
6225298
Width
600
Yan parça kalınlığı
1,5


