T-piece
Type LTS T DD
|Item no. 6074912
|EAN 4012195453468



Item no. / Type
6074912 / LTS T DD
Width
50 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Horizontal tee, for AZ small duct AZK 050 and luminaire support channel LTS 50.
Technical data
Dimensions
| Width | 50 mm |
|---|---|
| Height | 50 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Connector version | Without connectors |
| Wide-span version | no |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| NATO hole pattern | no |
| Type | T piece horizontal |
| Yan parça kalınlığı | 1 mm |
| Boyut | 50x50 |
| Surface | Strip galvanised zinc/aluminium, Double Dip |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,9323 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
LTS T DD
50
6074912
LTS T DD
Item no.
6074912
Width
50


