T piece adapter on WDK 40060
Type GK-TA WDK 2RW
|Item no. 6113320
|EAN 4012196419876



Item no. / Type
Length
Colour
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
T piece adapter to create a 90° junction from the system size Rapid 45-2 53130 to a cable trunking WDK40060.
Technical data
Dimensions
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 52 mm |
| Height | 55,5 mm |
Technical data
| Tabanda montaj deliği | no |
|---|---|
| Halojen İçermez | yes |
| Kablo tutucu mandal | no |
| Koruyucu folyo | no |
| Kanal bağlantı elemanı | no |
| Koruma sınıfı | IP40 |
| Simetrik | no |
| Üst parça sayısı | 0 |
| Üst parça genişliği 2 | 0 mm |
| Üst parça genişliği 3 | 0 mm |
| Üst parçaların montaj şekli | Cross-over |
| Protection rating IK code | IK08 |
| Width of the branch | 60 mm |
| for duct width | 130 mm |
| for trunking height | 53 mm |
| Version for | Hood fitting |
| Kanal genişliği | 0 mm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -15 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 120x52x56 |
| Material | Polycarbonate/Acrylnitrile-butadiene-styrene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
| Antibacterial treatment | no |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1763 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Instructions and Aid (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Colour
Item no.
GK-TA WDK 2RW
120
Pure white; RAL 9010
6113320
GK-TA WDK 2LGR
120
Light grey; RAL 7035
6113322
GK-TA WDK 2AL
120
alüminyum
6113324
Colour
GK-TA WDK 2RW
Item no.
6113320
Length
120
Colour
Pure white; RAL 9010
GK-TA WDK 2LGR
Item no.
6113322
Length
120
Colour
Light grey; RAL 7035
GK-TA WDK 2AL
Item no.
6113324
Length
120
Colour
alüminyum

