Terminal strip 2.5 mm²
Type 689
|Item no. 2017342
|EAN 4012195159377



Item no. / Type
2017342 / 689
Length
61,75 mm
Anma gerilimi
660 V
Anma kesiti min.
0,8 mm²
Anma kesiti maks.
2,5 mm²
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Pirinç klemens gövdesi, nikel kaplama, çelik vidalar, elektro galvaniz kaplama ve pasifize edilmiş, Anma kesiti 0,8-2,5 mm², Anma gerilimi 660 V, 5 kutup, Yuvalı klemens ile, Her bir bağlantı yerine bağlanabilir maks. kesit ölçüleri: 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² veya
6 x 1 mm², ihtiyaç duyulmayan kutup başları çıkartılabilir ve tekli klemens olarak kullanılabilir.
6 x 1 mm², ihtiyaç duyulmayan kutup başları çıkartılabilir ve tekli klemens olarak kullanılabilir.
A 8; A 11; ECO 12; ECO 14; ECO 18 tipi kablo dağıtım kasaları için sistem aksesuarı
Technical data
Dimensions
| Length | 61,75 mm |
|---|---|
| Width | 11 mm |
| Height | 21,8 mm |
Technical data
| Kutup sayısı | 5 |
|---|---|
| Anma gerilimi | 660 V |
| Explosion-tested version | hayır |
| Closing plate required | hayır |
| Insulation material | Miscellaneous |
| Transparent | hayır |
| Number of screwless terminals per pole | 1 |
| Version of electrical connection 1 | Screw connection |
| Connection position | yanlamasına |
| Anma kesiti min. | 0,8 mm² |
| Anma kesiti maks. | 2,5 mm² |
| Kesit | Her bir bağlantı yerine bağlanabilir maks. kesit ölçüleri: 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² veya 6 x 1 mm² mm² |
| Bağlantı yeri sayısı | 5 |
| Boyut | 4mm2 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Natural |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0926 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Anma gerilimi
Anma kesiti min.
Anma kesiti maks.
Item no.
689
61,75
660
0,8
2,5
2017342
689
Item no.
2017342
Length
61,75
Anma gerilimi
660
Anma kesiti min.
0,8
Anma kesiti maks.
2,5

