Terminal strip 6–16 mm², junction box, T series, X series
Type KL-T 06-16
|Item no. 2016190
|EAN 4012195896951



Item no. / Type
2016190 / KL-T 06-16
Anma gerilimi
400 V
Anma kesiti min.
6 mm²
Anma kesiti maks.
16 mm²
Bağlantı yeri sayısı
4
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Klemensler pirinç kaplama, çelik vidalar, elektro galvaniz kaplama ve şeffaf kaplama Anma kesiti mm², Anma gerilimi 400 V, 5 kutuplu, U biçimli klemensler ile, Her bir bağlantı yerine bağlanabilir maks. kesit ölçüleri: 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² veya
6 x 1 mm².
6 x 1 mm².
B 25 M tipi kablo dağıtım kasası için sistem aksesuarı
Technical data
Dimensions
| Length | 31,4 mm |
|---|---|
| Width | 24 mm |
| Height | 30 mm |
Technical data
| Kutup sayısı | 1 |
|---|---|
| Nominal current | 76 A |
| Anma gerilimi | 400 V |
| Explosion-tested version | hayır |
| Closing plate required | hayır |
| Insulation material | Thermoplast |
| Transparent | hayır |
| Number of screwless terminals per pole | 1 |
| Version of electrical connection 1 | Screw connection |
| Connection position | yanlamasına |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, min. | 4 mm² |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, max. | 16 mm² |
| Anma kesiti min. | 6 mm² |
| Anma kesiti maks. | 16 mm² |
| Kesit | Her bir bağlantı yerine bağlanabilir maks. kesit ölçüleri: 4 x 2,5 mm², 5 x 1,5 mm² veya 6 x 1 mm² mm² |
| Bağlantı yeri sayısı | 4 |
| Boyut | 16mm² |
| Material | Polyamide |
| Colour | Light grey |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0903 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Anma gerilimi
Anma kesiti min.
Anma kesiti maks.
Bağlantı yeri sayısı
Item no.
KL-T 06-16
400
6
16
4
2016190
KL-T 06-16
Item no.
2016190
Anma gerilimi
400
Anma kesiti min.
6
Anma kesiti maks.
16
Bağlantı yeri sayısı
4

