Trunking cover, smooth
Type GKH-OTGRW
|Item no. 6114210
|EAN 4012196450831



Item no. / Type
6114210 / GKH-OTGRW
Length
2000 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
Smooth trunking cover made of halogen-free PC/ABS, for closing device installation trunking with 80 mm system opening.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 76,5 mm |
| Height | 12 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Koruyucu folyo | yes |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Üst parçaların montaj şekli | Internal |
| Protection rating IK code | IK08 |
| Version for | Smooth |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -15 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 90 °C |
| Boyut | 80x2000 |
| Material | Polycarbonate/Acrylnitrile-butadiene-styrene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
| Antibacterial treatment | no |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,2707 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Colour
Item no.
GKH-OTGRW
2000
Pure white; RAL 9010
6114210
GKH-OTGRW
Item no.
6114210
Length
2000
Colour
Pure white; RAL 9010


