Trunking end piece
Type OKB ES 25085
|Item no. 7403820
|EAN 4012195699569



Item no. / Type
7403820 / OKB ES 25085
Width
250 mm
Kanal yüksekliği min.
85 mm
Kanal yüksekliği maks.
125 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Ready-to-mount trunking end connection, consisting of a side wall and a height-adjustable side profile for universal installation on left or right.
Technical data
Dimensions
| Width | 250 mm |
|---|---|
| Height | 93 mm |
| Dimension h | 85 mm |
Technical data
| Seviye ayarı aralığı min. | 0 mm |
|---|---|
| Asgari zemin yüksekliği | 85 |
| Zemin kaplayıcı döşeme altı kablo kanalı için uygundur | no |
| Zemin ile aynı seviyedeki kapalı döşeme altı kablo kanalı için uygundur | no |
| Sıva üstü kasa için montaj deliği | no |
| Conta montaj seçeneği | no |
| Üst parçayı alt parçadan ayrı tutma seçenekleri | yes |
| Taban sacı | yes |
| Zemin bakımı | Dry |
| Potansiyel dengelemeli | no |
| Üst parça sökülebilir | yes |
| Geçmeli kapak tespitlemesi | no |
| Mounting opening | Without |
| Montaj deliği kapağı | no |
| Seperatörlü | no |
| Uygun olduğu genleşme derzi | no |
| Çıkıntı var | yes |
| Bağlantı delikli | no |
| Zemin ile aynı seviyedeki açık döşeme altı kablo kanalı için uygundur | yes |
| Kanal yüksekliği min. | 85 mm |
| Kanal yüksekliği maks. | 125 mm |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Separating retainer fastening | Plug |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,3633 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Kanal yüksekliği min.
Kanal yüksekliği maks.
Item no.
OKB ES 25085
250
85
125
7403820
OKB ES 25085
Item no.
7403820
Width
250
Kanal yüksekliği min.
85
Kanal yüksekliği maks.
125

