VGA connection, 1 module, straight outlet, with connection cable
Type MTG-VGA F RW1
|Item no. 6104658
|EAN 4012195898375



Item no. / Type
6104658 / MTG-VGA F RW1
Use
VGA
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Multimedia support with one VGA connection socket, straight cable outlet, with labelling panel, short VGA connection cable (HD15), socket-socket version. Support with locking fastening, suitable for horizontal and vertical installation in the system environment.
For installation in Rapid 45 device installation ducts, Rapid 80 device installation ducts, service poles and underfloor systems.
For installation in Rapid 45 device installation ducts, Rapid 80 device installation ducts, service poles and underfloor systems.
Technical data
Dimensions
| Width | 45 mm |
|---|---|
| Height | 45 mm |
Technical data
| Hinged cover | no |
|---|---|
| Halojen İçermez | yes |
| Ünite sayısı | 1 |
| Çekme yükü azaltma imkanı | no |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Support ring | no |
| With dust protection | no |
| With printed label | no |
| Lamp-wire connector | no |
| Depth | 9 mm |
| Surface version | Matt |
| Transparent | no |
| Combination | Basic element with central cover plate |
| Use | VGA |
| Labelling panel | With labelling panel |
| Fastening type | Lock |
| Boyut | 45x45mm |
| Material | Polycarbonate |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1078 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Use
Colour
Item no.
MTG-VGA F RW1
VGA
Pure white; RAL 9010
6104658
MTG-VGA F RW1
Item no.
6104658
Use
VGA
Colour
Pure white; RAL 9010


