Washer A2
Type WS M6 D12 A2
|Item no. 3402304
|EAN 4012195300496



Item no. / Type
Dimension d
Vida dişi
Dimension d min.
Dimension h
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Genel amaçlı kullanım için DIN 125 Form A'ya uygun pul.
Technical data
Technical data
| Material thickness | 1,6 mm |
|---|---|
| Diameter | 12 mm |
| Vida dişi | M6 |
| Inner diameter | 6,4 mm |
| With toothing | hayır |
| External diameter | 12 mm |
| Hole diameter | 6,4 mm |
| Boyut | M6 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel |
| Hole shape | Round |
Dimensions
| Dimension d | 6,4 mm |
|---|---|
| Dimension d min. | 12 mm |
| Dimension h | 1,6 mm |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0041 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension d
Vida dişi
Dimension d min.
Dimension h
Item no.
WS M6 D12 A2
6,4
M6
12
1,6
3402304
WS M8 D16 A2
8,4
M8
16
1,6
3402312
WS M10 D20 A2
10,5
M10
20
2
3402320
WS M12 D24 A2
13
M12
24
2,5
3402339
Dimension d
Vida dişi
Dimension d min.
Dimension h
WS M6 D12 A2
Item no.
3402304
Dimension d
6,4
Vida dişi
M6
Dimension d min.
12
Dimension h
1,6
WS M8 D16 A2
Item no.
3402312
Dimension d
8,4
Vida dişi
M8
Dimension d min.
16
Dimension h
1,6
WS M10 D20 A2
Item no.
3402320
Dimension d
10,5
Vida dişi
M10
Dimension d min.
20
Dimension h
2
WS M12 D24 A2
Item no.
3402339
Dimension d
13
Vida dişi
M12
Dimension d min.
24
Dimension h
2,5
