Washer ISO 7093
Type WS M6 D28 G
|Item no. 3402207
|EAN 4012195300311



Item no. / Type
Dimension d
Vida dişi
Dimension d min.
Dimension h
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Genel amaçlı kullanım için büyük dış çaplı pul.
Technical data
Technical data
| Material thickness | 2,5 mm |
|---|---|
| Vida dişi | M6 |
| Inner diameter | 6,5 mm |
| With toothing | hayır |
| External diameter | 28 mm |
| Boyut | M6 |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
| Hole shape | Round |
Dimensions
| Dimension d | 6,5 mm |
|---|---|
| Dimension d min. | 28 mm |
| Dimension h | 2,5 mm |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0345 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension d
Vida dişi
Dimension d min.
Dimension h
Item no.
WS M6 D28 G
6,5
M6
28
2,5
3402207
WS M8 D28 G
8,5
M8
28
2,5
3402215
WS M10 D28 G
11
M10
28
2,5
3402223
Dimension d
Vida dişi
WS M6 D28 G
Item no.
3402207
Dimension d
6,5
Vida dişi
M6
Dimension d min.
28
Dimension h
2,5
WS M8 D28 G
Item no.
3402215
Dimension d
8,5
Vida dişi
M8
Dimension d min.
28
Dimension h
2,5
WS M10 D28 G
Item no.
3402223
Dimension d
11
Vida dişi
M10
Dimension d min.
28
Dimension h
2,5



