90° mesh cable tray bend FT
Type GRB 90 110 FT
|Item no. 6002307
|EAN 4012196002054



Item no. / Type
Width
Maintain electrical functions
Tel çapı
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
90° bend, horizontal, for all mesh cable trays of 105 mm side height.
Technical data
Dimensions
| Width | 100 mm |
|---|---|
| Height | 105 mm |
| Dimension A | 28 mm |
| Dimension B | 106 mm |
| Dimension H | 108 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Connector version | Without connectors |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Dönüş elemanı (L tipi bağlantı) | 90° |
| Type | Horizontal bend |
| Tel çapı | 3,9 mm |
| Boyut | 105x100 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,4758 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Maintain electrical functions
Tel çapı
Item no.
GRB 90 110 FT
100
hayır
3,9
6002307
GRB 90 115 FT
150
hayır
3,9
6002311
GRB 90 120 FT
200
hayır
4,8
6002315
GRB 90 130 FT
300
hayır
4,8
6002323
GRB 90 140 FT
400
hayır
4,8
6002331
GRB 90 150 FT
500
hayır
4,8
6002358
GRB 90 160 FT
600
hayır
4,8
6002366
Width
Tel çapı
GRB 90 110 FT
Item no.
6002307
Width
100
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
3,9
GRB 90 115 FT
Item no.
6002311
Width
150
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
3,9
GRB 90 120 FT
Item no.
6002315
Width
200
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
4,8
GRB 90 130 FT
Item no.
6002323
Width
300
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
4,8
GRB 90 140 FT
Item no.
6002331
Width
400
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
4,8
GRB 90 150 FT
Item no.
6002358
Width
500
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
4,8
GRB 90 160 FT
Item no.
6002366
Width
600
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
4,8



