90° mesh cable tray bend G
Type GRB 90 510 G
|Item no. 6001920
|EAN 4012196352630



Item no. / Type
Width
Maintain electrical functions
Tel çapı
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
90° bend, horizontal, for all mesh cable trays of 55 mm side height.
Technical data
Dimensions
| Width | 100 mm |
|---|---|
| Height | 55 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Connector version | Without connectors |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Dönüş elemanı (L tipi bağlantı) | 90° |
| Tel çapı | 3,9 mm |
| Boyut | 55x100 |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2462 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Instructions and Aid (3)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Maintain electrical functions
Tel çapı
Item no.
GRB 90 510 G
100
hayır
3,9
6001920
GRB 90 520 G
200
hayır
3,9
6001939
GRB 90 530 G
300
hayır
4,8
6001947
GRB 90 540 G
400
hayır
4,8
6001955
GRB 90 550 G
500
hayır
4,8
6001963
GRB 90 560 G
600
no
4,8
6001971
GRB 90 515 G
150
hayır
3,9
6001998
Width
Maintain electrical functions
Tel çapı
GRB 90 510 G
Item no.
6001920
Width
100
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
3,9
GRB 90 520 G
Item no.
6001939
Width
200
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
3,9
GRB 90 530 G
Item no.
6001947
Width
300
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
4,8
GRB 90 540 G
Item no.
6001955
Width
400
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
4,8
GRB 90 550 G
Item no.
6001963
Width
500
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
4,8
GRB 90 560 G
Item no.
6001971
Width
600
Maintain electrical functions
no
Tel çapı
4,8
GRB 90 515 G
Item no.
6001998
Width
150
Maintain electrical functions
hayır
Tel çapı
3,9




