Add-on tee 110 FT
Type SLAA 1120 R3 FT
|Item no. 6225950
|EAN 4012196445615



Item no. / Type
Width
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Add-on tee with welded rung for all cable ladder types of 110 mm side height.
Connectors should be ordered separately and in the appropriate quantity.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Height | 110 mm |
| Dimension B | 200 mm |
| Dimension R | 300 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Connector version | Without connectors |
| Wide-span version | no |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Version of the rungs | Profile perforated |
| Side rail version | Flat profile |
| Yan parça kalınlığı | 2 mm |
| Boyut | 110x200 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 14,7016 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
SLAA 1120 R3 FT
200
6225950
SLAA 1130 R3 FT
300
6225952
SLAA 1140 R3 FT
400
6225954
SLAA 1150 R3 FT
500
6225958
SLAA 1160 R3 FT
600
6225960
Width
SLAA 1120 R3 FT
Item no.
6225950
Width
200
SLAA 1130 R3 FT
Item no.
6225952
Width
300
SLAA 1140 R3 FT
Item no.
6225954
Width
400
SLAA 1150 R3 FT
Item no.
6225958
Width
500
SLAA 1160 R3 FT
Item no.
6225960
Width
600




