Aluminium sleeve, without thread
Type SV16W ALU
|Item no. 2046022
|EAN 4012195925989



Item no. / Type
Dimension d
Dimension D
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Dimension L | 40 mm |
| Dimension d | 16,2 mm |
| Dimension t | 1,2 mm |
| Dimension l | 20 mm |
| Dimension D | 18,6 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Boyut | 16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| for pipe diameter | 16 mm |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| Version for | Geçmeli |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 250 °C |
| Boyut | Ø16mm |
| Material | Aluminium |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension d
Dimension D
Item no.
SV16W ALU
16,2
18,6
2046022
SV20W ALU
20,2
22,6
2046023
SV25W ALU
25,2
27,6
2046024
SV32W ALU
32,2
34,6
2046025
SV40W ALU
40,2
43
2046026
SV50W ALU
50,2
53
2046027
SV63W ALU
63,2
66,2
2046028
Dimension d
Dimension D
SV16W ALU
Item no.
2046022
Dimension d
16,2
Dimension D
18,6
SV20W ALU
Item no.
2046023
Dimension d
20,2
Dimension D
22,6
SV25W ALU
Item no.
2046024
Dimension d
25,2
Dimension D
27,6
SV32W ALU
Item no.
2046025
Dimension d
32,2
Dimension D
34,6
SV40W ALU
Item no.
2046026
Dimension d
40,2
Dimension D
43
SV50W ALU
Item no.
2046027
Dimension d
50,2
Dimension D
53
SV63W ALU
Item no.
2046028
Dimension d
63,2
Dimension D
66,2


