Armoured steel pipe connection sleeve without thread, black
Type SV16W SW
|Item no. 2046582
|EAN 4012195781776




Item no. / Type
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Dimension L | 50 mm |
| Dimension d | 16,6 mm |
| Dimension t | 1 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension l | 25 mm |
| Dimension D | 18,6 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Boyut | 16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| for pipe diameter | 16 mm |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| Version for | Geçmeli |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 400 °C |
| Boyut | Ø16mm |
| Surface | PES50 - Polyester/epoxy |
| Material | Steel |
| Colour | Jet black; RAL 9005 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,081 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (4)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
SV16W SW
2046582
SV20W SW
2046583
SV25W SW
2046584
SV32W SW
2046585
SV40W SW
2046586
SV50W SW
2046587
SV63W SW
2046588
SV16W SW
Item no.
2046582
SV20W SW
Item no.
2046583
SV25W SW
Item no.
2046584
SV32W SW
Item no.
2046585
SV40W SW
Item no.
2046586
SV50W SW
Item no.
2046587
SV63W SW
Item no.
2046588



