Cable connection sleeve
Type 117 5x2.5
|Item no. 2022028
|EAN 4012195159858



Item no. / Type
Dimension L
Dimension D
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Koruma sınıfı , Anma gerilimi 660 V. Bağlantı mufları, VDE uyarınca sadece sabit montajlarda kullanım için öngörülmektedir!
117/2,5 VDE: Anma kesiti mm², 5 kutuplu ara bağlantı elemanı 2,5 mm² ve çekme yükünü azaltmalı 9-14 mm kablo çapları için Pg 16 kablo girişleri ,
117/2,5 VDE: Anma kesiti mm², 5 kutuplu ara bağlantı elemanı 2,5 mm² ve çekme yükünü azaltmalı 9-14 mm kablo çapları için Pg 16 kablo girişleri ,
117/2,5 VDE / PG 16: Anma kesiti 2,5 mm², 5 kutuplu ara bağlantı elemanı 2,5 mm² ve 9-14 mm kablo çapları için çekme yükünü azaltmalı kablo girişleri.
117/6 VDE / PG 21: Anma kesiti 6 mm², 5 kutuplu ara bağlantı elemanı 6 mm² ve 12-18 mm kablo çapları için çekme yükünü azaltmalı kablo girişleri.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Anma gerilimi | 660 V |
| Boyut | 2,5mm2 |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension L | 64 mm |
|---|---|
| Dimension D | 28 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1884 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Dimension D
Item no.
117 5x2.5
64
28
2022028
117 5x6
82
33,5
2022060
Dimension L
Dimension D
117 5x2.5
Item no.
2022028
Dimension L
64
Dimension D
28
117 5x6
Item no.
2022060
Dimension L
82
Dimension D
33,5

