Ceiling outlet
Type 510
|Item no. 2236028
|EAN 4012195221173



Item no. / Type
2236028 / 510
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Tavan çıkış elemanı 25,3x5mm
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 1 |
| Outlet length | 25,3 mm |
| Outlet width | 5 mm |
| With anchor and hook screw | hayır |
| Cable version | Flat webbed cable |
| With hook screw | hayır |
| Mounting type | Dübelli |
| Boyut | 25,3x5mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0092 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
510
2236028
510
Item no.
2236028

