Click-snap clip
Type 1976 12-15
|Item no. 2148501
|EAN 4012195863779




Item no. / Type
Betondaki B25 kırılma yükü
Delik derinliği
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Beton ve tuğla duvarlara hızlı montaj için sivri geçmeli dübel ile. Dübel, kelepçenin alt kenarı deliğin üzerine yerleşene kadar deliğin içine itilir, borunun bastırılmasıyla kelepçe kapanır ve boruyu sıkıca kavrar.
Technical data
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Betondaki B25 kırılma yükü | 190 N |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Version for | kapalı |
| Fastening type | Geçmeli tespitleme |
| Delik çapı min. | 6 mm |
| Delik derinliği | 40 mm |
| Clamping range D, min. | 12 mm |
| Clamping range D, max. | 15,5 mm |
| Boyut | 12-15,5mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0128 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Betondaki B25 kırılma yükü
Delik derinliği
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Item no.
1976 12-15
190
40
12
15,5
2148501
1976 16-21
500
40
16
21,5
2148528
1976 22-28
500
40
22,5
28,5
2148536
Betondaki B25 kırılma yükü
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
1976 12-15
Item no.
2148501
Betondaki B25 kırılma yükü
190
Delik derinliği
40
Clamping range D, min.
12
Clamping range D, max.
15,5
1976 16-21
Item no.
2148528
Betondaki B25 kırılma yükü
500
Delik derinliği
40
Clamping range D, min.
16
Clamping range D, max.
21,5
1976 22-28
Item no.
2148536
Betondaki B25 kırılma yükü
500
Delik derinliği
40
Clamping range D, min.
22,5
Clamping range D, max.
28,5

