Concealed accessory box
Type UG 60 D
|Item no. 2003015
|EAN 4012195000204



Item no. / Type
2003015 / UG 60 D
Height
40 mm
Diameter
60 mm
Giriş sayısı
7
for pipe diameter
20/25 mm
This item is a discontinued product!
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Snap kavramalı bağlantı sayesinde aşırı dönmeyi önleyen 71 mm standart kombinasyon aralığına (DIN 49 073-1'e uygun) sahip cihaz kutusu, 7 Ø 20 mm ve Ø 25 mm kablolar ve borular için kırılıp açılabilir delikler, Gergi ve vidalı tespitleme ile kombine edilebilir, derin sıva tutucular, Cihaz vida aralığı 60 mm, Kendinden diş açan vidalarla 3,2 mm tespit edilmeye uygun, vidasız 2 vida yuvasına sahip, Koruma sınıfı .
Technical data
Dimensions
| Height | 40 mm |
|---|
Technical data
| Giriş şekli | Ø 20 mm ve Ø 25 mm kablolar ve borular için kırılıp açılabilir delikler |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | evet |
| Floor height, min. | 42 mm |
| Eleman sayısı | 1 |
| Cihaz vidası mesafesi | 60 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 7 |
| Cihazların tespitlenmesi | Screw or spread |
| Arkadan giriş | hayır |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Sealable | hayır |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| for pipe diameter | 20/25 mm |
| With bolts | hayır |
| Airtight | hayır |
| With nail strap | hayır |
| Support | Tunnel support |
| Anma kesiti min. | 1,5 mm² |
| Anma kesiti maks. | 2,5 mm² |
| Çap İç | 60 mm |
| Shape | yuvarlak |
| Equipment | Yok |
| Cover | Yok |
| Cover fastening | İlgili değil |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | Ø60mm, H40mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Black |
| Rated voltage | 400 V |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0433 kg CO₂e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Height
Diameter
Giriş sayısı
for pipe diameter
Item no.
UG 60 D
40
60
7
20/25 mm
2003015
UG 60 D
Item no.
2003015
Height
40
Diameter
60
Giriş sayısı
7
for pipe diameter
20/25 mm

