Connection clip for earth rod, universal A4
Type 2760 20 V4A
|Item no. 5001633
|EAN 4012195862697



Item no. / Type
Şu derin topraklayıcı için
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
2760: Çubuk topraklayıcılar için üniversal bağlantı kelepçesi
• Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken veya FL40'a kadar olan yassı iletken bağlantıları için uygundur
• Ara plakalı
• 2 adet M10 x 30 tipi altı köşe başlı cıvata ve 2 adet M10 tipi somun kullanılarak monte edilir
• Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken veya FL40'a kadar olan yassı iletken bağlantıları için uygundur
• Ara plakalı
• 2 adet M10 x 30 tipi altı köşe başlı cıvata ve 2 adet M10 tipi somun kullanılarak monte edilir
Technical data
Technical data
| Ayırma plakası | hayır |
|---|---|
| Earthing connection diameter | 20 mm |
| Suitable for round conductor diameters, min. | 8 mm |
| Suitable for round conductor diameters, max. | 10 mm |
| Type | Bağlantı kelepçesi |
| Şu derin topraklayıcı için | 20 mm |
| Uyumluluk | Rd 8-10/FL40 mm |
| Boyut | 20mm |
| Material | Stainless steel 1.4404 |
| Clamping range, min. | 8 mm |
| Clamping range, max. | 10 mm |
Dimensions
| Dimension A | 101 mm |
|---|
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,609 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Şu derin topraklayıcı için
Item no.
2760 20 VA
20
5001617
2760 B-20 VA
20
5001625
2760 20 V4A
20
5001633
2760 25 V4A
25
5001672
Şu derin topraklayıcı için
2760 20 VA
Item no.
5001617
Şu derin topraklayıcı için
20
2760 B-20 VA
Item no.
5001625
Şu derin topraklayıcı için
20
2760 20 V4A
Item no.
5001633
Şu derin topraklayıcı için
20
2760 25 V4A
Item no.
5001672
Şu derin topraklayıcı için
25


