Cover with turn buckle FS
Type AZDMD 50 FS
|Item no. 6080138
|EAN 4012196069439



Item no. / Type
Length
Width
Plate thickness
Smallest selling unit: 3 m
3m
m
Description
Cover with turn buckle for AZ small duct.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Width | 53 mm |
| Height | 10 mm |
| Dimension H | 10 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Mandal kilit sayısı | 3 St. |
| Kafes kablo kanalı için uygun | no |
| Kablo merdiveni için uygun | no |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening type | Sash lock |
| Boyut | 53x3000 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
| Antibacterial treatment | no |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,9572 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Plate thickness
Item no.
AZDMD 50 FS
3000
53
1
6080138
AZDMD 100 FS
3000
103
1
6080227
AZDMD 150 FS
3000
153
1
6080860
AZDMD 200 FS
3000
203
1
6080885
AZDMD 300 FS
3000
303
1
6080910
Width
AZDMD 50 FS
Item no.
6080138
Length
3000
Width
53
Plate thickness
1
AZDMD 100 FS
Item no.
6080227
Length
3000
Width
103
Plate thickness
1
AZDMD 150 FS
Item no.
6080860
Length
3000
Width
153
Plate thickness
1
AZDMD 200 FS
Item no.
6080885
Length
3000
Width
203
Plate thickness
1
AZDMD 300 FS
Item no.
6080910
Length
3000
Width
303
Plate thickness
1

