Double push-fit clip
Type 1974 2X4-12
|Item no. 2197855
|EAN 4012195742630



Item no. / Type
Delik derinliği
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Geçmeli kelepçeler, kabloların duvara ve tavana, esnek boruların da betona veya zemine tespit edilmesinde kullanılır. Geçmeli çiftli kelepçeler, betonda ve gazbetonda kullanılan çivili klipslerin yerine kullanılmaktadır. Geçmeli kelepçelerin avantajı, sadece deliğe sokulmalarının yeterli olmasıdır. Bu durumda dübel ve vida kullanımına gerek kalmamaktadır.
Technical data
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Betondaki B25 kırılma yükü | 90 N |
| Number of cables/pipes | 2 |
| Version for | İkili |
| Fastening type | Geçmeli tespitleme |
| Delik çapı min. | 6 mm |
| Delik derinliği | 40 mm |
| Clamping range D, min. | 4 mm |
| Clamping range D, max. | 12 mm |
| Boyut | 4-12mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0073 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Delik derinliği
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Item no.
1974 2X4-12
40
4
12
2197855
1974 2X12-25
40
12
25
2197863
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
1974 2X4-12
Item no.
2197855
Delik derinliği
40
Clamping range D, min.
4
Clamping range D, max.
12
1974 2X12-25
Item no.
2197863
Delik derinliği
40
Clamping range D, min.
12
Clamping range D, max.
25

