End cap MS4121
Type MS4121 EK
|Item no. 1122904
|EAN 4012196255726



Item no. / Type
1122904 / MS4121 EK
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
End cap for profile rail, type MS 21.
Technical data
Dimensions
| Length | 12,5 mm |
|---|---|
| Width | 41,5 mm |
| Height | 21,5 mm |
Technical data
| Suitable for profile shapes | C profil |
|---|---|
| Version for | Uç başlık |
| Boyut | 41x21mm |
| Material | Polyethylene |
| Colour | Pastel orange; RAL 2003 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0161 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
MS4121 EK
1122904
MS4121 EK
Item no.
1122904

