Equipotential busbar BigBar for industrial application
Type 1802 5 VA
|Item no. 5015854
|EAN 4012195002277




Item no. / Type
Length
Width
Height
Bağlantı sayısı
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
1802...: Endüstri alanındaki birçok uygulama için izolatör ayaklı potansiyel dengeleme barası
• DIN VDE 0100 Bölüm 410 ve Bölüm 540'a uygun ana potansiyel dengelemesi ve VDE 0185-305'e (IEC 62305) uygun yıldırımdan korunma potansiyel dengelemesi için uygundur
• Bağlantı hatları, M10 tampon cıvataları aracılığıyla kontak barasına hızlı ve kolayca monte edilir
• 5 veya 10 bağlantı olanağı
• Kalınlık: 6 mm; Yükseklik: 40 mm
• Paslanmaz çelik (V2A) versiyonlar bina dışı uygulamalar için uygundur
• Duvar montajı için gerekli tüm vidalar ve dübeller dahildir
• DIN VDE 0100 Bölüm 410 ve Bölüm 540'a uygun ana potansiyel dengelemesi ve VDE 0185-305'e (IEC 62305) uygun yıldırımdan korunma potansiyel dengelemesi için uygundur
• Bağlantı hatları, M10 tampon cıvataları aracılığıyla kontak barasına hızlı ve kolayca monte edilir
• 5 veya 10 bağlantı olanağı
• Kalınlık: 6 mm; Yükseklik: 40 mm
• Paslanmaz çelik (V2A) versiyonlar bina dışı uygulamalar için uygundur
• Duvar montajı için gerekli tüm vidalar ve dübeller dahildir
Technical data
Dimensions
| Length | 246 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 5 mm |
Technical data
| Bağlantı sayısı | 5 |
|---|---|
| Insulator | evet |
| Quantity of round conductor connections, total | 5 |
| Quantity of round conductor connections 8 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 10 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 8-10 mm | 0 |
| Quantity of flat conductor connections up to 30 mm | 0 |
| Quantity of flat conductor connections up to 40 mm | 0 |
| Quantity of cable connections up to 6 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 16 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 25 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 95 mm², rigid | 0 |
| Material of the contact rail | Rustproof steel (V2A) |
| Material of the terminal | Rustproof steel (V2A) |
| Version for | Only terminal |
| Lightning current carrying capacity | H/100 kA |
| Type | Modular structure |
| Boyut | 5xM10 |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 3,6271 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Accessories
System accessories
Article
Type
Item no.
Amount

Item no. 5015880
Cover for BigBar equipotential busbarType
1802 AH 5
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (4)
Instructions and Aid (1)
Product images (3)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Bağlantı sayısı
Item no.
1802 5 VA
246
40
5
5
5015854
1802 10 VA
408,5
40
5
10
5015866
1802 DC 5+5 VA
605
40
85
10
5015876
Length
Height
Bağlantı sayısı
1802 5 VA
Item no.
5015854
Length
246
Width
40
Height
5
Bağlantı sayısı
5
1802 10 VA
Item no.
5015866
Length
408,5
Width
40
Height
5
Bağlantı sayısı
10
1802 DC 5+5 VA
Item no.
5015876
Length
605
Width
40
Height
85
Bağlantı sayısı
10

