Equipotential busbar for indoors, VDE-tested
Type 1801 VDE
|Item no. 5015650
|EAN 4012195378556



Item no. / Type
5015650 / 1801 VDE
Length
217 mm
Width
63 mm
Height
67,5 mm
Colour
Grey
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
1801 VDE: DIN VDE 0100-410 / -540'a uygun potansiyel dengelemesi ve DIN VDE 0185-305'e uygun yıldırımdan korunma potansiyel dengelemesi için potansiyel dengeleme barası
Bağlantı seçenekleri:
• 2,5-25 mm² kesite sahip 7 adet tekli kablo veya çok telli kablolar veya en fazla 16 mm² (maks. Ø 7 mm)
kesite sahip ince telli kablolar
• 25-95 mm² kesite sahip 2 adet tekli kablo veya çok telli kablolar veya en fazla 70 mm² (maks. Ø 13,5 mm)
kesite sahip ince telli kablolar
• 1 adet 30 x 3,5 mm yassı kablo
• VDE 0618, Bölüm 1'e uygun
• 10 x 10 mm pirinç kaplama tespit rayı
• Kontağa karşı korumalı, elektro galvaniz kaplama çelik sıralı klemensler
• Gri renk polisterol bara kapağı ve ayakları
• 100kA (10/350) yıldırım akımı taşıma kapastesi
With sealable cover hood,
made from impact-resistant plastic
Bağlantı seçenekleri:
• 2,5-25 mm² kesite sahip 7 adet tekli kablo veya çok telli kablolar veya en fazla 16 mm² (maks. Ø 7 mm)
kesite sahip ince telli kablolar
• 25-95 mm² kesite sahip 2 adet tekli kablo veya çok telli kablolar veya en fazla 70 mm² (maks. Ø 13,5 mm)
kesite sahip ince telli kablolar
• 1 adet 30 x 3,5 mm yassı kablo
• VDE 0618, Bölüm 1'e uygun
• 10 x 10 mm pirinç kaplama tespit rayı
• Kontağa karşı korumalı, elektro galvaniz kaplama çelik sıralı klemensler
• Gri renk polisterol bara kapağı ve ayakları
• 100kA (10/350) yıldırım akımı taşıma kapastesi
With sealable cover hood,
made from impact-resistant plastic
Technical data
Dimensions
| Length | 217 mm |
|---|---|
| Width | 63 mm |
| Height | 67,5 mm |
Technical data
| Insulator | evet |
|---|---|
| Quantity of round conductor connections, total | 0 |
| Quantity of round conductor connections 8 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 10 mm | 0 |
| Quantity of round conductor connections 8-10 mm | 0 |
| Quantity of flat conductor connections up to 30 mm | 1 |
| Quantity of flat conductor connections up to 40 mm | 0 |
| Quantity of cable connections up to 6 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 16 mm², rigid | 0 |
| Quantity of cable connections up to 25 mm², rigid | 7 |
| Quantity of cable connections up to 95 mm², rigid | 2 |
| Material of the contact rail | Brass |
| Material of the terminal | Çelik |
| Surface of the contact rail | Nikel kap. |
| Surface of the terminal | Galv. çinko kaplama |
| Version for | With cover hood |
| Type | Modular structure |
| Boyut | 217mm |
| Material | Brass |
| Colour | Grey |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,778 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Accessories
System accessories
Article
Type
Item no.
Amount
1801 RK30
5015731
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
1801 RK25
5015758
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
1801 RK95
5015766
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Certificates (1)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Colour
Item no.
1801 VDE
217
63
67,5
Grey
5015650
1801 VDE
Item no.
5015650
Length
217
Width
63
Height
67,5
Colour
Grey








