External corner cover, smooth
Type GKH-OTGARW
|Item no. 6114230
|EAN 4012196450893



Item no. / Type
6114230 / GKH-OTGARW
Width
76,5 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
PC/ABS external corner cover, smooth surface.
Technical data
Dimensions
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 76,5 mm |
| Height | 12 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Koruyucu folyo | yes |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Üst parçaların montaj şekli | Internal |
| Protection rating IK code | IK08 |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -15 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 90 °C |
| Material | Polycarbonate/Acrylnitrile-butadiene-styrene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,8003 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Colour
Item no.
GKH-OTGARW
76,5
Pure white; RAL 9010
6114230
GKH-OTGARW
Item no.
6114230
Width
76,5
Colour
Pure white; RAL 9010

