Hat profile rail, unperforated
Type 2069 2M BK
|Item no. 1115618
|EAN 4012195045250



Item no. / Type
Length
Surface
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
DIN EN 60715 (daha önce DIN EN 50022) standardına uygun C profil taşıma rayı 35 x 7,5 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 7,5 mm |
Technical data
| Material thickness | 1 mm |
|---|---|
| Version, rails | Support rail DIN EN 60715 |
| Hole shape (ETIM) | Yok |
| Version for | Unperforated |
| Demet | 50 m |
| Boyut | 2000x35x7,5 |
| Surface | Bright |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,6227 kg CO2e / 1 Metre |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Version for
Surface
Material
Item no.
2069 2M BK
2000
Unperforated
Bright
Steel
1115618
2069 2M FS
2000
Unperforated
Strip galvanized
Steel
1115626
2069 2M GTP
2000
Unperforated
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115650
2069 1M FS
1000
Unperforated
Strip galvanized
Steel
1115677
2069 1M GTP
1000
Unperforated
Electrogalvanized, transparently passivated
Steel
1115685
2069 3M BK
3000
Unperforated
Bright
Steel
1115855
Length
Surface
2069 2M BK
Item no.
1115618
Length
2000
Version for
Unperforated
Surface
Bright
Material
Steel
2069 2M FS
Item no.
1115626
Length
2000
Version for
Unperforated
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
2069 2M GTP
Item no.
1115650
Length
2000
Version for
Unperforated
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
2069 1M FS
Item no.
1115677
Length
1000
Version for
Unperforated
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
2069 1M GTP
Item no.
1115685
Length
1000
Version for
Unperforated
Surface
Electrogalvanized, transparently passivated
Material
Steel
2069 3M BK
Item no.
1115855
Length
3000
Version for
Unperforated
Surface
Bright
Material
Steel

