Hook rail for G mesh cable tray A2
Type G-GRM-R50 A2
|Item no. 6005635
|EAN 4012195815846




Item no. / Type
Length
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Hook rail for wall mounting of G mesh cable trays
Technical data
Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 0 mm |
Technical data
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
|---|---|
| Profile shape | U-shaped |
| Suitable for profile shapes | U-shaped |
| Boyut | 50x25x15 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
| Colour | stainless steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1889 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (2)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Surface
Material
Item no.
G-GRM-R50 A2
50
Bright, treated
Stainless steel 1.4301
6005635
G-GRM-R75 A2
55
Bright, treated
Stainless steel 1.4301
6005637
G-GRM-R125 A2
105
Bright, treated
Stainless steel 1.4301
6005642
G-GRM-R150 A2
110
Bright, treated
Stainless steel 1.4301
6005645
Length
G-GRM-R50 A2
Item no.
6005635
Length
50
Surface
Bright, treated
Material
Stainless steel 1.4301
G-GRM-R75 A2
Item no.
6005637
Length
55
Surface
Bright, treated
Material
Stainless steel 1.4301
G-GRM-R125 A2
Item no.
6005642
Length
105
Surface
Bright, treated
Material
Stainless steel 1.4301
G-GRM-R150 A2
Item no.
6005645
Length
110
Surface
Bright, treated
Material
Stainless steel 1.4301



