Junction box, B 9/B M, with thread
Type B 9 B M
|Item no. 2001632
|EAN 4012195536178



Item no. / Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Koruma sınıfı IP54, Anma gerilimi 660 V, Anma kesiti 2,5 - mm², Çapları en fazla 5 mm olan vidalar için kutunun dış tarafında 2 tespit deliği, 4 kapak vidası, 7 kırılabilir M20 x 1,5 vida dişli giriş, kısa bağlantı dişlisine sahip kablo rakorları için tercih edilir.
Kullanılabilir iç ölçü: 73x73x35 mm.
B 9 B M VDE boş:Klemens raysız
Kullanılabilir iç ölçü: 73x73x35 mm.
B 9 B M VDE boş:Klemens raysız
Technical data
Dimensions
| Length | 81,9 mm |
|---|---|
| Width | 81,9 mm |
| Height | 46 mm |
| Clear internal dimensions | 73x73x35 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Rakor |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 7 |
| Arkadan giriş | hayır |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Anma gerilimi | 660 V |
| Expandable | hayır |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 400 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Thread and pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| for pipe diameter | 20 mm |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 2,5 mm² |
| Shape | Square |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 750°C |
| Boyut | 82x82x46 |
| Material | Duroplast, Aminoplast Typ 131.5 |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,303 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
B 9 B M
73x73x35
7
IP54
Light grey; RAL 7035
2001632
B 10 M
80x80x39
7
IP54
Light grey; RAL 7035
2002167
B 11 M
125x100x44
10
IP54
Light grey; RAL 7035
2002345
B 12 M
178x126x57
10
IP54
Light grey; RAL 7035
2002523
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
B 9 B M
Item no.
2001632
Clear internal dimensions
73x73x35
Giriş sayısı
7
Koruma sınıfı
IP54
Colour
Light grey; RAL 7035
B 10 M
Item no.
2002167
Clear internal dimensions
80x80x39
Giriş sayısı
7
Koruma sınıfı
IP54
Colour
Light grey; RAL 7035
B 11 M
Item no.
2002345
Clear internal dimensions
125x100x44
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP54
Colour
Light grey; RAL 7035
B 12 M
Item no.
2002523
Clear internal dimensions
178x126x57
Giriş sayısı
10
Koruma sınıfı
IP54
Colour
Light grey; RAL 7035

