Junction box T 350, plug-in seal
Type T 350
|Item no. 2007125
|EAN 4012195246824



Item no. / Type
Clear internal dimensions
Colour
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Technical data
Dimensions
| Length | 285 mm |
|---|---|
| Width | 201 mm |
| Height | 120 mm |
| Clear internal dimensions | 267x182x110 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Plug-in seal |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | evet |
| Giriş sayısı | 24 |
| Arkadan giriş | evet |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Anma gerilimi | 500 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 500 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Cuttable stepped membrane |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| Protection rating IK code | IK05 |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 35 mm² |
| Shape | Rectangular |
| Equipment | Yok |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Mounting type | Wall/ceiling mounting |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 285x201x120 |
| Material | Polypropylene, fibreglass reinforced |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,7525 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
T 350
267x182x110
24
IP66
Light grey; RAL 7035
2007125
T 350 RW
267x182x110
24
IP66
Pure white; RAL 9010
2007568
Colour
T 350
Item no.
2007125
Clear internal dimensions
267x182x110
Giriş sayısı
24
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035
T 350 RW
Item no.
2007568
Clear internal dimensions
267x182x110
Giriş sayısı
24
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Pure white; RAL 9010


