Junction box T100, with Wieland socket 1w3p+1s3p
Type T 100 WB 1W3 1S3
|Item no. 2007815
|EAN 4012195615859



Item no. / Type
Clear internal dimensions
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Clear internal dimensions: 136x102x57 mm
Clear internal dimensions: 136x102x57 mm
Technical data
Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 116 mm |
| Height | 67 mm |
| Clear internal dimensions | 136x102x57 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Strain relief entries for direct penetrations for cable diameters of 7−21 mm |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 4 |
| Arkadan giriş | evet |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Anma gerilimi | 500 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 500 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 2,5 mm² |
| Shape | Rectangular |
| Equipment | Miscellaneous |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 150x116x67 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,6146 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
T 100 WB 1W3 1S3
136x102x57
4
IP20
Light grey; RAL 7035
2007815
T 100 WB 1W3 2S3
136x102x57
4
IP20
Light grey; RAL 7035
2007817
T 100 WB 2W3 2S3
136x102x57
4
IP20
Light grey; RAL 7035
2007819
T 100 WB 2s4
136x102x57
4
IP20
Light grey; RAL 7035
2007848
T 100 WB 1W3 1S3
Item no.
2007815
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
4
Koruma sınıfı
IP20
Colour
Light grey; RAL 7035
T 100 WB 1W3 2S3
Item no.
2007817
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
4
Koruma sınıfı
IP20
Colour
Light grey; RAL 7035
T 100 WB 2W3 2S3
Item no.
2007819
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
4
Koruma sınıfı
IP20
Colour
Light grey; RAL 7035
T 100 WB 2s4
Item no.
2007848
Clear internal dimensions
136x102x57
Giriş sayısı
4
Koruma sınıfı
IP20
Colour
Light grey; RAL 7035


